O nás

Naša spoločnosť bytový textil DOMINIK bola založená súčasným vedením v roku 2002, a na trhu s bytovým textilom úspešne pôsobí deväť rokov. Firma DOMINIK sa zaoberá výrobou, exportom, importom a veľkoobchodom bytového textilu, hotelového textilu. Naša produkcia je charakteristická vysokou kvalitou výrobkov s dôrazom na výber kvalitných materiálov. Obzvlášť veľký dôraz kladieme na modernizáciu a efektivitu výrobnej technológie, a na výstupnú kontrolu, čím vieme garantovať kvalitu výrobkov značky DOMINIK.

Firma BT Dominik s.r.o. je tradičným slovenským výrobcom bytového textilu.
Zodpovedne - kúpou našich výrobkou podporujete slovenského výrobcu, domácu ekonomiku a zamestnanosť !

V súčasnosti patríme medzi úspešné firmy podnikajúce v oblasti výroby a predaja bytového a hotelového textilu v EÚ a aj za jej hranicami. Zamestnávame viac ako 37 zamestnancov.
Zameriavame sa hlavne na rozširovanie, modernizáciu a efektivitu technológie výroby. Optimalizujeme výrobné procesy tak, aby sme zákazníkom ponúkli čo najvyššiu možnú kvalitu a široký výber výrobkov za bezkonkurenčné ceny. Rovnako pracujeme  na nových, atraktívnych a praktických  baleniach výrobkov, na budovaní povedomia a spokojnosti zákazníkov s našou značkou Dominik®.
V blízkej budúcnosti plánujeme rozšíriť sortiment našich výrobkov, počet podnikových predajní a zmodernizovať náš súčasný internetový obchod.

Viac o našej spoločnosti sa dozviete aj na našej firemnej stránke :  http://www.bytovytextil.sk